O hoteli

Príjmite pozvanie do hotela - SLNEČNÝ DVOR**, ktorý sa nachádza na periférii širšieho centra Michaloviec.

Nájdete ho hneď pred vjazdom do Michaloviec smerom od Košíc, priamo v centre priemyselného parku a svojim zasadením sem neodmysliteľne patrí.

Výhodná poloha v kombinácii s veľkorysosťou riešenia vnútorných priestorov a vysokým štandardom služieb predurčuje toto rekreačné zariadenie na to, aby sa stal sám o sebe svetom oddychu a luxusu, ktorý vám učaruje od prvého okamihu.

Ak potrebujete prenocovať, je vám k dispozícii niektorá z komfortne vybavených izieb, či exkluzívne apartmány poskytujúce maximálne pohodlie a luxus. V komplexe služieb nájdete ubytovanie v jedno- a dvojposteľových izbách, apartmáne a 3 luxusných, plne klimatizovaných apartmánov. 

Oboznámenie hostí a záujemcov o ubytovanie o spracovávaní osobných údajov fyzických osôb.

GALÉRIA

Hotel
Hotel
Hotel

V Kaviarni ART CAFÉ odhalíte príjemnú atmosféru s najlepšou kávou Caffé Lavazza, kozubom, klimatizácoiu, kompletnou vzduchotechnikou a špičkovým ozvučením. Verte, že tento priestor si zamilujete.

K centru zábavy môžme taktiež zaradiť kinosálu KINO KLUB, ktorú na želanie vieme premeniť na komfortnú kongresovú sálu s digitálnou projekciou.

Pre organizovanie konferencií, recepcií a iných dôležitých podujatí ponúka Slnečný dvor všetko potrebné – elegantné a priestranné navzájom kombinovateľné priestory Art Café a Kino klubu (kongresová sála), špičkové technické vybavenie a samozrejme vždy profesionálny personál, ktorý zabezpečí, aby všetko bolo podľa vašich predstáv.

Ostáva veriť, že sa v Slnečnom dvore budete cítiť prinajmenšom tak, aby ste na chvíle strávené u nás spomínali vždy v dobrom..